PREZNTACJE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW ROLNYCH

Opublikowane przez PREZNTACJE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW ROLNYCH

Zapraszamy do pobrania interesujących prelekcji dla przedsiębiorców i przedsiębiorców rolnych zaprezentowanych w dniu 18 maja br. podczas konferencji gospodarczej z okazji 25-lecia polskiej transformacji.

Wsparcie na innowacje dla przedsiębiorców w perspektywie finansowej UE 2014 – 2020 -
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości – prelegent - wiceprezes Agencji Marek Szczepanik - pobierz tutaj.

Wsparcie dla innowacyjności i konkurencyjności mazowieckich firm w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Mazowieckiego 2014-2020 - Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych – prelegent - Elżbieta Szymanik – zastępca dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych - pobierz tutaj.

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi – prelegent - Katarzyna Laskowska – naczelnik Wydziału Współpracy Międzynarodowej w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi - pobierz tutaj.

Fundacja Partnerska Grupa Lokalnego Działania Ciuchcia Krasińskich – prelegent - Anna Kienig - Prezes Fundacji - pobierz tutaj.

Wydział Rozwoju Gospodarczego, Rynku Pracy,
Promocji, Rolnictwa i Ochrony Środowiska