profil zaufany

Powiat Przasnyski informuje o uruchomieniu z dniem 15 grudnia 2015r.
Punktu Potwierdzania profili zaufanych ePUAP
w siedzibie Starostwa Powiatowego w Przasnyszu przy ul. Św. St. Kostki 5.

Punkt Potwierdzający realizuje swoje zadania w godzinach pracy urzędu w poszczególne dni tygodnia tj.:
1. poniedziałek, środa, czwartek, piątek w godzinach od 7:30 do 15:30
2. wtorek w godzinach  od 8:00 do 16:00

Stanowisko potwierdzania Profilu Zaufanego znajduje się w pok. 27 na parterze budynku Starostwa Powiatowego w Przasnyszu.

Osoby upoważnione do potwierdzania profilu zaufanego:
1. Katarzyna Wiśnioch tel. 29 752 22 70 wew. 117

Osoba sprawująca nadzór merytoryczny nad Punktem Potwierdzania:
Anna Obidzińska-Wójcik – Sekretarz Powiatu

Wyposażenie Punktu Potwierdzania profil zaufanego ePUAP, przeszkolenie pracowników oraz przygotowanie materiałów promocyjnych zostało zrealizowane w ramach projektu. pn. „Wdrożenie standardów świadczenia elektronicznych usług publicznych ePUAP w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu” wyłonionego w drodze konkursu ogłoszonego w dniu 28 sierpnia 2015 roku, którego przedmiotem jest utworzenie Centrum Aktywności Cyfrowej.

Projekt polegał na utworzeniu jednego stacjonarnego punktu potwierdzania profilu zaufanego i jest finansowany w 80% z dotacji Ministra Cyfryzacji.

W ramach realizacji projektu interesanci mogą zarówno zgłosić się do Punktu Potwierdzania w celu potwierdzenia tożsamości osoby wnioskującej o potwierdzenie profilu zaufanego ePUAP jak również osobiście złożyć w urzędzie -  na wydzielonym stanowisku komputerowym,  wniosek o potwierdzenia, przedłużenie bądź o unieważnienie profilu zaufanego ePUAP.

Okres realizacji projektu:
od 28 sierpnia 2015r. do 31 grudnia 2015 r.

Wartość projektu:
Całkowita wartość projektu na etapie wnioskowania wyniosła: 26.180,00 zł (w tym 2.000 zł wydatków niekwalifikowanych) Szacowana wartość dofinansowania ze środków dotacji 20.944,00 zł. Wartość przyznanej dotacji: 19.344,00 zł Całkowita wartość projektu po realizacji projektu wyniosła: 17.812,34 zł (w tym 2.000,00 zł wydatków niekwalifikowanych) Całkowita wartość dotacji po realizacji projektu wyniosła 12.649,87 zł.