PROJEKT BUDOWY MAZOWIECKIEGO CENTRUM SPORTÓW ZIMOWYCH – KOMPLEKS PRZASNYSZ POZYTYWNIE PRZESZEDŁ PIERWSZY ETAP OCENY

7 sierpnia b.r. Starosta Przasnyski Zenon Szczepankowski otrzymał pismo z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych informujące, że wniosek powiatu dotyczący dofinansowania realizacji projektu „Mazowieckie Centrum Sportów Zimowych – Kompleks Przasnysz” przeszedł pomyślnie etap oceny formalnej i zostanie przekazany do oceny merytorycznej.

Jest to bardzo istotny  i ważny krok w ubieganiu się o realizację tego projektu. Teraz Komisja Konkursowa dokona oceny merytorycznej wniosku i mamy nadzieję, że po pozytywnych wynikach kolejnego etapu przybliżymy się do urzeczywistnienia projektu.

Data: 2019-12-09
Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława