Opublikowane przez PROJEKT WSPARCIA OSÓB ROZPOCZYNAJĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ „OD POMYSŁU DO SUKCESU”

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu informuje, że Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka z o.o. w okresie od stycznia 2012 roku do czerwca 2013 roku realizuje projekt pn. „Od pomysłu do sukcesu”. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest rozwój przedsiębiorczości w 5 powiatach poprzez kompleksowe wsparcie 14 osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą.

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących na terenie powiatów: przasnyskiego, makowskiego, ostrołęckiego, ostrowskiego i miasta Ostrołęki na prawach powiatu, zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą w zawodach pozarolniczych. Z wyłączeniem osób, które posiadały zarejestrowaną działalność gospodarczą w okresie jednego roku przed przystąpieniem do projektu.

Uczestnicy projektu otrzymają kompleksową pomoc obejmującą:
- podstawowe i specjalistyczne usługi szkoleniowe z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej,
- doradztwo,
- wparcie finansowe (wparcie pomostowe i jednorazowa dotacja na rozwój przedsiębiorczości).

Szczegółowe informacje można uzyskać w Biurze Projektu:
Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka z o.o.
ul. Kilińskiego 10, 07-410 Ostrołęka
Tel. (29) 760 5133