Opublikowane przez Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Przasnyskiego w 2020 r.

Uchwała Nr 146/2019 Zarządu Powiatu Przasnyskiego z dnia 28 listopada 2019 roku w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego – „Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Przasnyskiego w 2020 r.”

Data: 2019-12-09
Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława