Przasnyska Strefa Gospodarcza promowana na Polskim Kongresie Przedsiębiorczości

W dniach 24-25 października w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM w Olsztynie odbył się VII Polski Kongres Przedsiębiorczości. Udział w Kongresie wzięli przedstawiciele Powiatu Przasnyskiego.

Przasnyska Strefa Gospodarcza prezentowana na Kongresie Przedsiębiorczości

Podczas kongresu odbyło się kilkanaście sesji poruszających problematykę rynku pracy, ochrony zdrowia, perspektyw rozwoju samorządu czy nowoczesnych usług dla biznesu. Równocześnie na Scenie Otwartej prezentowane były projekty, startupy czy warsztaty komunikacyjne. Swoje stoisko zaprezentował też Powiat Przasnyski promując Przasnyską Strefę Gospodarczą i aktywnie zabiegając o inwestora. Przedstawiciele Starostwa odbyli kilkadziesiąt rozmów z przedsiębiorcami i samorządami. W połączeniu z aktywną promocją w internecie i tablicami zamieszczonymi na strefie w Sierakowie rozpoczęło się intensywne poszukiwanie inwestorów.

Miejmy nadzieję, że działanie te w najbliższym czasie przyniosą zamierzony skutek i powstaną w Przasnyszu nowe miejsca pracy dające zatrudnienie mieszkańcom powiatu przasnyskiego.

Starosta Krzysztof Bieńkowski zachęcał biorących udział w Kongresie do inwestowania w Przasnyskiej Strefie Gospodarczej, a pracownicy Referatu Rozwoju i Promocji przekazywali uczestnikom Kongresu przygotowane oferty inwestycyjne i materiały promocyjne.

Data: 2019-11-13
Imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy