Opublikowane przez PRZASNYSKI SZPITAL OTRZYMAŁ OGÓLNOPOLSKI CERTYFIKAT „RZETELNI W OCHRONIE ZDROWIA”

23 czerwca w hotelu Gromada, podczas uroczystej gali kończącej II edycję Programu „Rzetelni w Biznesie” Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu otrzymał decyzją Rady Programowej, Patronów oraz Organizatorów  - Ogólnopolski Certyfikat „Rzetelni w Ochronie Zdrowia”. Przasnyski Szpital znalazł się tym samym wśród 16 wyróżnionych placówek służby zdrowia z całej Polski.

Oprócz dostojnych Laureatów swoją obecnością wieczór uświetnili przedstawiciele władz samorządowych, Środowiska medycznego, świata polityki i biznesu. W znakomity sposób Galę poprowadzili Krzysztof Ibisz i Małgorzata Lewińska, a goście bawili się przy muzyce gwiazdy wieczoru Haliny Młynkowej.

Program „RZETELNI W BIZNESIE” to przedsięwzięcie, które ma na celu promocję czterech kluczowych obszarów: przedsiębiorczości, samorządów, medycyny, oraz instytucji. Jego Uczestnicy mogą ubiegać się o Certyfikat na poziomie regionalnym, ogólnopolskim bądź europejskim.

Uczestnicy Programu „Rzetelni w Biznesie” to podmioty, o których można powiedzieć, iż są partnerem godnym zaufania, który w sposób profesjonalny i rzetelny wywiązuje się ze swoich zobowiązań , nie tylko względem swoich klientów, kontrahentów, ale także względem swoich pracowników. Są to także podmioty , które świadome praw, jakimi rządzi się otoczenie, w którym funkcjonują, podejmują działania na rzecz konkurencyjności na rynki przy pełnym poszanowaniu i respektowaniu zasad etycznych. Ważnym czynnikiem ich działalności jest oferowanie produktów czy świadczenie usług na wyskoki poziomie, dlatego też kładą nacisk na rozwój poprzez inwestycje o charakterze innowacyjnym, jak również inwestycje w Kadry. Wiedzą też doskonale, jak pozyskiwać i wykorzystywać środki z Unii Europejskiej, co przekłada się na efektywne zarządzanie i nie zapominają również o środowisku naturalnym. Dlatego tak ważne jest aby pokazywać, a przede wszystkim doceniać działania tych, którzy pokonując bariery – osiągają sukces w swoim regionie, Polsce czy na arenie międzynarodowej.

Sławomir Czaplicki
Kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego,