Przasnyski Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy

W tym Roku już po raz 17. rozstrzygnięto konkurs organizowany przez Business Centre Club przy współudziale Ministerstwa Finansów. Celem konkursu, tak jak w poprzednich edycjach, jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcą relacji charakteryzujących się wzajemną życzliwością i profesjonalizmem.

Przasnyski Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy
W tegorocznej edycji tytuł ,,Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy'' otrzymało 65 urzędów.

Najwięcej Urzędów zostało nagrodzonych w województwie mazowieckim - 10, śląskim - 9 oraz zachodniopomorskim - 6.

Nagrodzone Urzędy Skarbowe z województwa mazowieckiego:

Urząd Skarbowy w Siedlcach,
Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu,
Drugi Urząd Skarbowy w Radomiu,
Trzeci Mazowiecki Urząd Skarbowy w Radomiu,
Urząd Skarbowy w Legionowie,
Urząd Skarbowy w Przasnyszu,
Urząd Skarbowy w Pruszkowie,
Urząd Skarbowy Warszawa - Mokotów,
Urząd Skarbowy Warszawa – Wawer,
Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa – Śródmieście.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Przasnyszu Grzegorz Magnuszewski w dniu 25-czerwca 2019 odebrał przyznany tytuł w Siedzibie BCC w Warszawie z rąk Nadinspektora, Sekretarza Stanu, Szefa Krajowej Administracji Skarbowej – Piotra Walczaka oraz Prezesa BCC – Marka Goliaszewskiego.

Za przyznany certyfikat składam podziękowanie pracownikom świadczącym pracę w Urzędzie Skarbowym w Przasnyszu – za gotowość, jakość obsługi oraz podejście do podatnika które spotkało się z uznaniem i przyznaniem tytułu ,,Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy” Prawo używania tytułu przysługuje przez 1 rok tj. do czasu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.

Data: 2020-02-17
Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza