PRZEDSTAWICIELE ZARZĄDU POWIATU ODWIEDZILI WARSZAWSKIE ŚRODOWISKO TPZP

Opublikowane przez PRZEDSTAWICIELE ZARZĄDU POWIATU ODWIEDZILI WARSZAWSKIE ŚRODOWISKO TPZP

16 kwietnia 2015 roku w restauracji "Astoria" na warszawskim Grochowie odbyło się spotkanie Warszawskiego Środowiska Twarzystwa Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Zarządu Powiatu Przasnyskiego - Zenon Szczepankowski - starosta przasnyski oraz Jolanta Kaczorek - członek Zarządu Powiatu.

Zobacz fotorelację:

Wydział Rozwoju Gospodarczego, Rynku Pracy,