PRZEGLĄD INWESTYCJI W POWIECIE PRZASNYSKIM

Opublikowane przez PRZEGLĄD INWESTYCJI W POWIECIE PRZASNYSKIM

Starosta przasnyski Zenon Szczepankowski zaprezentował Wiesławie Krawczyk, radnej wojewódzkiej, wiceprzewodniczącej sejmiku mazowieckiego stan prac na inwestycjach powiatowych i wojewódzkich realizowanych w powiecie przasnyskim. Samorząd wojewódzki jest zaangażowany w finansowanie tych inwestycji, stąd zainteresowanie Pani Radnej stanem prac i zakresem budowy. Pani Radna jest kandydatką z ramienia PSL do Sejmu. Z pośród kandydatów mieszkających w Przasnyszu uzyskała 3 najwyższe miejsce na listach wyborczych.

Zobacz fotorelację:

Sławomir Czaplicki