PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO DLA MKS PRZASNYSZ

Opublikowane przez PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO DLA MKS PRZASNYSZ

15 stycznia w hali sportowej przy ulicy Sadowej w Przasnyszu 7 młodzieżowych drużyn piłkarskich z naszego regionu z rocznika 1998 i młodsi rywalizowało o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Przasnyskiego. Najlepsi okazali się piłkarze MKS Przasnysz, drugie miejsce zajął Orzeł Sypniewo, a na najniższym stopniu podium stanęli gracze z SP nr w Przasnyszu.

Głównym koordynatorem imprezy był Cezary Kowalski, który wraz z trenerami drużyn Markiem Zbrzeskim oraz Pawłem Wolińskim i współpracownikami z Miejskiego Klub Sportowego  czuwał nad jej sprawnym przebiegiem. Młodzi piłkarze grali bardzo ambitnie, a poziom sportowy był wyjątkowo wysoki. Przyjezdni podkreślali także świetną organizację, a gospodarze nie zapomnieli o niczym, łącznie z posiłkami dla graczy i ich opiekunów. Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym. Mecze trwały po 12 minut.

W turnieju udział wzięło 7 ekip:

Orzeł Sypniewo I, Nadnarwianka Pułtusk I, Orzeł Sypniewo II, Nadnarwianka Pułtusk II, Iskra Krasne, Szkoła Podstawowa nr 2 w Przasnyszu, MKS Przasnysz

Kolejność rozgrywanych meczów i wyniki:

Orzeł Sypniewo I    2-3    Nadnarwianka Pułtusk I

5.    Nadnarwianka Pułtusk II
6.    Iskra Krasne
7.    Orzeł Sypniewo II

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Kamila Makowskiego z MKS Przasnysz, a najlepszym bramkarzem został Kamil Podolak z Orła Sypniewo.

W imieniu Przewodniczącego Rady Powiatu Przasnyskiego Marka Walędziaka nagrody wręczał Sławomir Czaplicki ze Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Wszyscy otrzymali dyplomy i upominki rzeczowe. Pierwsze trzy zespoły otrzymały ponadto pamiątkowe patery i dyplomy, a wyróżnieni zawodnicy okolicznościowe statuetki.

Skład MKS Przasnysz: Jarosław Roman, Patryk Zamelski, Przemysław Grzegorzewski, Bartosz Pepłowski, Kamil Soliwodzki, Marcin Bartosiewicz, Bartosz Krajewski, Jan Grzywiński, Kamil Makowski, Szymon Kamiński, Jakub Kurzątkowski, Bartosz Waleszczak
Skład SP nr 2 w Przasnyszu: Bartosz Sobiech, Amadeusz Kolendo, Sebastian Przyborowski, Mateusz Krasnowski, Sebastian Skrzeszewski, Aleksander Wawrzeńczyk, Dawid Cichowski, Daniel Woliński, Kacper Witkowski
Skład Iskry Krasne: Dawid Kruszewski, Szymon Osiecki, Jakub Osiecki, Piotr Rozbici, Kamil Wnuk, Piotr Pajewski, Patryk Wnuk, Mateusz Komór, Przemysław Wnuk

Sławomir Czaplicki