RAPORT Z PRZEBIEGU PROCESU WSPOMAGANIA ZA ROK SZKOLNY 2014/2015

Serdecznie zapraszamy do lektury Raportu z przebiegu procesu wspomagania za rok szkolny 2014/2015 opracowanego w ramach projektu pn. "Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie przasnyskim".

Publikacja zawiera:
- podstawowe założenia nowego systemu doskonalenia nauczycieli;
- informacje o projekcie Powiatu Przasnyskiego;
- opis przebiegu działań;
- harmonogramy szkoleń;
- sprawozdania z realizacji RPW w szkołach/przedszkolach;
- wnioski i rekomendacje.

Pobierz Raport z przebiegu procesu wspomagania za rok szkolny 2014/2015 - tutaj.

Irena Superson
Kierownik Projektu