Rodzinny konkurs fotograficzny „INWESTYCJE POWIATOWE” rozstrzygnięty!

Nagrodzeni laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody:
I miejsce: Marcel lat 7 – 657 głosów wygrał rower KROSS
II miejsce: Marcelinka 3 lata – 567 głosów wygrała rowerek KROSS (nagroda została zmieniona, ponieważ fotelik rowerowy okazał się być za mały dla laureatki)
III miejsce ex aequo:
Blanka 6 lat – 460 głosów wygrała kask rowerowy ABUS oraz zestaw upominków
oraz Wojtuś 5 lat – 452 głosy wygrał kask rowerowy KROSS oraz zestaw upominków.
Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Powiat Przasnyski!