ROZSTRZYGNIĘCIE II ETAPU MAZOWIECKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Powiat Przasnyski ponownie znalazł się na I miejscu wśród samorządów objętych zasięgiem funkcjonowania delegatury Kuratorium Oświaty w Ostrołęce i na XIV miejscu na Mazowszu w statystyce dotyczącej zdawalności matur. Zdawalność dla powiatu przasnyskiego to 78,5%.

Zdawalność dla pozostałych powiatów funkcjonujących w obrębie delegatury Kuratorium Oświaty w Ostrołęce:

miasto Ostrołęka – 77,4 %
powiat wyszkowski – 74,5 %
powiat makowski – 71,3 %
powiat ostrowski – 60,0 %
powiat ostrołęcki – 57,4 %

Dla porównania, niżej uplasował się także powiat ciechanowski objęty działaniem delegatury Kuratorium Oświaty w Ciechanowie z wynikiem 75,5 % zdawalności.