ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO – „BEZPIECZNIE NA WSI”

Opublikowane przez ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO – „BEZPIECZNIE NA WSI”

W dniu 21 czerwca 2011 roku podczas Sesji Rady Powiatu Przasnyskiego wręczono nagrody dla laureatów konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych pn „Bezpiecznie na wsi” zorganizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Współorganizatorem oraz fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Przasnyszu. Dnia 12 maja 2011 roku w Placówce Terenowej KRUS w Przasnyszu przeprowadzono finał konkursu na etapie powiatowym.Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w dwóch kategoriach wiekowych: grupa I obejmowała klasy 0-3; grupa II klasy 4 6.

Laureatami konkursu w grupie I zostali:
I miejsce – Rafał Grabowski z kl. II SP w Pościeniu
II miejsce – Natalia Bober z kl. 0 SP w Krzynowłodze Małej
III miejsce – Norbert Nosarzewski z kl. II SP w Romanach Seborach

Wyróżnienie – Karolina Walczak z kl. II SP we Mchowie.

Laureatami konkursu w grupie II zostali:

I miejsce – Konrad Nosarzewski z kl. IV SP w Romanach Seborach
II miejsce – Aleksandra Kardaś z kl. IV SP w Jednorożcu
III miejsce – Weronika Michalak z kl. V SP w Jednorożcu

Wyróżnienie – Klaudia Skotnicka z kl. VI SP w Obrębie.

Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe oraz KRUS wręczyli Starosta Przasnyski Pan Zenon Szczepankowski, Przewodniczący Rady Powiatu Pan Marek Walędziak oraz Kierownik PT KRUS w Przasnyszu Pan Sławomir Garliński.

Katarzyna Kwiecińska

Data: 2019-08-17