Opublikowane przez RUSZAJĄ WYPŁATY ODSZKODOWAŃ ZA DZIAŁKI PRZEJĘTE POD BUDOWĘ PASA DROGOWO – INFRASTRUKTURALNEGO PRZASNYSZ – CHORZELE

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu rozpoczyna wypłaty odszkodowań za działki przejęte pod potrzeby budowy pasa drogowo – infrastrukturalnego Przasnysz – Chorzele na podstawie wycen dokonanych przez rzeczoznawcę.

Właściciele, którzy chcieliby usunąć naniesienia z przejętych przez powiat działek we własnym zakresie (drzewa, ogrodzenia itp.), będą mogli zawrzeć ugodę ze Starostwem Powiatowym w Przasnyszu, w której określona będzie możliwość usunięcia naniesień we własnym zakresie w zamian za zmniejszenie odszkodowania o wartość tych naniesień.

Sławomir Czaplicki
Kierownik Referatu