SONDA STAROSTWA: KTO GWIAZDĄ WIECZORU PODCZAS DOŻYNEK WOJEWÓDZKICH 2017 W POWIECIE PRZASNYSKIM?

Dożynki Wojewódzkie 2017 odbędą się w Powiecie Przasnyskim. W związku z tym starostwo powiatowe ma pytanie do mieszkańców: Jaką gwiazdę wieczoru (zespół muzyczny) chcielibyście Państwo zobaczyć podczas tej imprezy na przełomie sierpnia i  września? Prosimy mieszkańców o opinie i propozycje na adres mailowy: promocja@powiat-przasnysz.pl oraz w formie komentarzy pod postem na profilu FB Starostwa Powiatowego w Przasnyszu - https://www.facebook.com/starostwoprzasnysz czy wszelkich profilach, na których post zostanie udostępniony.   Biorąc je pod uwagę starostwo podejmie konkretne negocjacje.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora