SPEKTAKL „MĄŻ I ŻONA” W CHORZELACH

Opublikowane przez SPEKTAKL „MĄŻ I ŻONA” W CHORZELACH

W dniu 31.05.2014 r. o godzinie 13:00 na sali konferencyjnej przy Krytej Pływalni w Chorzelach odbył się spektakl teatralny skierowany dla osób dorosłych pt. "Mąż i Żona" według komedii Aleksandra Fredro w wykonaniu aktorów z Kompanii Teatralnej MAMRO. W spektaklu uczestniczyło około 200 widzów.

Organizator:  Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele.

Współorganizatorzy:  Samorząd Województwa Mazowieckiego, Starostwo powiatowe w Przasnyszu.

Zobacz fotorelację ze spektaklu:

Data: 2020-08-10
Imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca