Spotkanie robocze z Przemysłową Akademią Rozwoju

W piątek, 28 lutego 2020 roku, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Przasnyszu, z inicjatywy starosty Krzysztofa Bieńkowskiego, odbyło się spotkanie z przedstawicielami Przemysłowej Akademii Rozwoju. Przedmiotem rozmów było nawiązanie współpracy o partnerstwie w zakresie wspólnej realizacji projektu doskonalenia zawodowego uczniów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Spotkanie robocze z Przemysłową Akademią Rozwoju

Planowane działania projektowe będę obejmowały:

• realizację dodatkowych zajęć rozwijających kluczowe kompetencje uczniów;

• zakup wyposażenia do celów dydaktycznych, które będą uwzględniały potrzeby konkretnych profili kształcenia zawodowego, technicznego lub branżowego;

• organizację staży zawodowych u pracodawców;

• organizację specjalistycznych kursów i szkoleń dla uczniów i nauczycieli.

Przemysłową Akademię Rozwoju tworzą eksperci z branży przemysłowej i usług HR. Są w stanie zapewnić wykształconą i dobrze przygotowaną do zawodu kadrę, gotową do podjęcia pracy w branży przemysłowej. Przemysłowa Akademia Rozwoju współpracuje w tym zakresie z młodymi ludźmi, szkołami zawodowymi, technicznymi i branżowymi, a także przedsiębiorcami. Dzięki ich działaniom, przedsiębiorcy mogą liczyć na dobrze przygotowanych do zawodu przyszłych pracowników. Młodzi mogą skorzystać z szansy znalezienia dobrze płatnej pracy, która będzie dla nich interesująca, satysfakcjonująca oraz rozwijająca.

Data: 2020-08-04
Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego