Starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski o najważniejszych inwestycjach powiatowych w 2020

31 stycznia 20120 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu odbyła się Konferencja Samorządowa połączona z Inauguracją Roku Świętego Jana Pawła II w Powiecie Przasnyskim. Gospodarzami uroczystości byli przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Przasnyskiego i Miasta Przasnysz: starosta Krzysztof Bieńkowski oraz burmistrz Łukasz Chrostowski. Starosta opowiedział o zamierzeniach inwestycyjnych w 2020 roku.

Data: 2020-03-29
Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona