Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski przedstawił sylwetkę burmistrza Bronisława Matuszewskiego.

31 stycznia 2020 roku o godzinie 12:30 przed Centrum Aktywizacji Biznesu w Przasnyszu miało miejsce uroczyste odsłonięcie pomnika Bronisława Matuszewskiego – burmistrza Przasnysza, który podźwignął miasto z wojennych ruin w latach 1918-1925. Jego postać znalazła się na postumencie jako podziękowanie za poświęcenie na rzecz rozwoju gospodarczego ziemi przasnyskiej. Pomnik ma przypominać nam o lokalnym urzędniku, który swoją pracą odbudował naszą małą ojczyznę.

Data: 2020-03-29
Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona