STAROSTA PRZASNYSKI ODWIEDZIŁ MAŁYCH PACJENTÓW SZPITALA POWIATOWEGO.

6 grudnia, w dzień wspomnienia Św. Mikołaja, biskupa Miry, starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski odwiedził małych pacjentów oddziału pediatrycznego w szpitalu powiatowym im dr. W. Oczko w Przasnyszu. Starosta wręczył maluchom i ich rodzicom drobne upominki, przekazując życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i spędzenia świąt Bożego Narodzenia już w domach rodzinnych, wśród najbliższych.

mikołajki

Samorząd powiatowy oraz dyrekcja dokładają wszelkich starań, by szpital był przyjazny dla dzieci już od czasu, gdy są jeszcze w łonie matek. Podczas spotkania mówili o tym sami rodzice, chwaląc wyposażenie oddziału i jakość opieki medycznej nad najmłodszymi pacjentami.

Data: 2019-07-16
Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli