STAROSTA PRZASNYSKI ZAPRASZA NA ZIELONE AGRO SHOW

Opublikowane przez STAROSTA PRZASNYSKI ZAPRASZA NA ZIELONE AGRO SHOW

Szanowni Państwo,
Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych już po raz VII organizuje Międzynarodową Wystawę Rolniczą ZIELONE AGRO SHOW.
Ideą odbywającej się corocznie Wystawy jest prezentacja bogatej oferty firm sektora rolniczego. Z roku na rok Wystawa przyciąga większą ilość zarówno wystawców, jak i zwiedzających, dzięki czemu stała się ona już stałym i ważnym wydarzeniem w kalendarzu każdego rolnika. Tym bardziej, jest nam niezmiernie miło gościć wszystkich Państwa na terenie powiatu przasnyskiego, a konkretnie Przasnyskiej Strefy Gospodarczej położonej w Sierakowie pod Przasnyszem. Strefa ta obejmuje 309 ha gruntów inwestycyjnych i lotniczych przeznaczonych do sprzedaży. Jest to wspólny mianownik łączący wszystkich, którzy ZIELONE AGRO SHOW 2008 NA MAZOWSZU organizują oraz tych, którzy je będą odwiedzali.
Wystawa to świadectwo proinwestycyjnej polityki władz powiatu, myślenia nastawionego na rozwój i wyczulonego na potrzeby ludzi inicjatywy i przedsiębiorców.
Mam nadzieję, że zarówno wystawcy jak i zwiedzający będą usatysfakcjonowani wynikami tego prestiżowego przedsięwzięcia i zrealizują cele jakich się spodziewali, a czas spędzony na przasnyskiej ziemi przyczyni się do osiągnięcia sukcesów i rozwoju Państwa firm i gospodarstw.