Opublikowane przez STAROSTA PRZASNYSKI ZENON SZCZEPANKOWSKI WSPÓŁPATRONEM GALI SPORTU I PLEBISCYTU NA NAJPOPULARNIEJSZEGO TRENERA I SPORTOWCA POWIATU PRZASNYSKIEGO

W piątek, 20 lutego 2008 roku w Klubie Otwartego Umysłu w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu odbyła się zorganizowana przez "Kurier Przasnyski" oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Gala Sportu podczas której poznaliśmy laureatów Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Powiatu Przasnyskiego.Patronat honorowy nad imprezą objęli starosta przasnyski Zenon Szczepankowski oraz Waldemar Trochimiuk - burmistrz miasta Przasnysz.

Najpopularniejszymi sportowcami 2008 roku zostali wybrani:

• Patrycja Woźniak - 709 głosów - gmina Czernice Borowe

• Olga Jędruszczak - 418 głosów - miasto Przasnysz

• Piotr Zwierzchowski - 133 głosy - miasto Przasnysz

• Adrian Zabielski - 133 głosy - gmina Przasnysz

• Dawid Motacki - 121 głosów - gmina Przasnysz

Najpopularniejszymi trenerami zostali wybrani:

• Grzegorz Cołosiński - 714 głosów - miasto Przasnysz

• Cezary Pykała - 551 głosów - miasto Przasnysz

• Waldemar Brzostek - 159 głosów - gmina Przasnysz

Najpopularniejsi trenerzy poszczególnych gmin:

• Miasto i Gmina Chorzele - Andrzej Danelski

• Gmina Krasne - Wojciech Gołębiewski

• Gmina Czernice Borowe - Piotr Betliński

• Gmina Jednorożec - Wojciech Walędziak

• Gmina Przasnysz - Waldemar Brzostek

• Miasto Przasnysz - Grzegorz Cołosiński

Losowanie nagród dla Czytelników poprowadziła Joanna Zerman, redaktor naczelna Kuriera Przasnyskiego.
Na Gali zostali wyróżnieni zasłużeni działacze sportu z powiatu przasnyskiego. W tym roku tę wyjątkową nagrodę wyróżnieni zostali: Andrzej Szczepański z Przasnysza, który nie przybył z powodu choroby i za którego nagrodę odebrał jego syn Tomasz Szczepański, Andrzej Grzyb z Jednorożca, któremu nagrodę wręczył dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty, Kultury i Sportu w Jednorożcu Krzysztof Iwulski oraz Jan Zabielski z Krzynowłogi Małej, któremu nagrodę wręczył Adam Bacławski, wójt gminy Krzynowłoga Mała.
Ogólnie świetna impreza popularyzująca sport i integrująca środowisko sportowe całego powiatu.