STAROSTWO OGŁOSIŁO PRZETARG NA REMONT LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W PRZASNYSZU

Opublikowane przez STAROSTWO OGŁOSIŁO PRZETARG NA REMONT LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W PRZASNYSZU

W związku z uszkodzeniami jakie spowodowała wichura w dniu 29 lipca b.r. – Starostwo Powiatowe w Przasnyszu ogłosiło przetarg na remont budynku Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu. Zakres remontu obejmuje całościową wymianę pokrycia dachowego na blachodachówkę, wymianę obróbek blacharskich, rynien, rur spustowych, remont kominów nad połacią dachową, odnowienie całościowe malowania zewnętrznego i wewnętrznego.

Ten zakres prac, z uwagi na wymogi ustawy o zamówieniach publicznych skutkował  koniecznością ogłoszenia przetargu. Budynek wpisany jest do rejestru zabytków, co nakłada na Starostwo Powiatowe w Przasnyszu konieczność uzyskania pozwolenia na remont, po dokonaniu uzgodnień z konserwatorem zabytków.

Wszelkie informacje dotyczące przetargu dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce przetargi. Aby przejść do ogłoszenia kliknij tutaj.

Sławomir Czaplicki
Kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego,