Starostwo Powiatowe w Przasnyszu zaprasza na ,,Godzinki dla Rodzinki” w Miejskim Domu Kultury

Od lutego 2020 roku, raz w miesiącu (w niedzielę) w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu odbywać się będą tzw. ,,Godzinki dla Rodzinki” - spektakle teatralne dla dzieci i rodzin, mieszkańców naszego powiatu.  Patronat nad projektem objął Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski, zaś Powiat Przasnyski sfinansował projekt, który będzie realizowany w przasnyskim MDK.

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu zaprasza na ,,Godzinki dla Rodzinki" w Miejskim Domu Kultury

Dzięki sfinansowaniu zadania przez Powiat Przasnyski, MDK będzie mógł zorganizować cykl przedstawień teatralnych dla dzieci i rodzin z całego powiatu przasnyskiego w ciągu kolejnych 11. miesięcy. Spektakle będą świetną okazją do wspólnego przeżywania pozytywnych emocji, a także zagwarantują świetną zabawę i rozrywkę dla najmłodszych i ich rodziców.

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu wraz z Miejskim Domem Kultury w Przasnyszu, już dzisiaj zapraszają rodziny do skorzystania z oferty. Koszt biletu dla rodziny wyniesie tylko 2 zł za osobę. Premierę pierwszego spektaklu planujemy na zakończenie tegorocznych ferii zimowych.