STAROSTWO PROMUJE WALORY INWESTYCYJNE POWIATU FILMEM PROMOCYJNO – INWESTYCYJNYM

Opublikowane przez STAROSTWO PROMUJE WALORY INWESTYCYJNE POWIATU  FILMEM PROMOCYJNO – INWESTYCYJNYM

27 kwietnia podczas sesji Rady Powiatu Przasnyskiego zaprezentowano przygotowany przez Referat Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rynku Pracy film promocyjno – inwestycyjny „Powiat przasnyski – inwestuj z sukcesem”. Film trwa ok. 10 minut  i wyprodukowano go w wersji językowej polskiej i angielskiej. Dystrybuowany będzie bezpłatnie, w pakiecie wraz z kompleksową i zintegrowaną ofertą inwestycyjną w formacie PDF.

Realizacja profesjonalnego filmu stanowiącego ofertę promującą walory inwestycyjne powiatu przasnyskiego ma wzmocnić promocję gospodarczą naszego powiatu i posiadanych terenów inwestycyjnych – mieszkaniowych, przemysłowych, handlowych i usługowych. Udostępnienie przedsiębiorcom i potencjalnym inwestorom, filmowej prezentacji walorów inwestycyjnych powiatu przasnyskiego ma przyczynić się do promowania powiatu, jako regionu przyjaznego inwestorom i posiadającego ogromne atuty inwestycyjne oraz  gospodarcze. Film dotrze do wszelkiego rodzaju instytucji i agencji wspierających poszukiwanie inwestorów, takich jak Państwowa Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Agencja Rozwoju Mazowsza, Izb Gospodarczych, komórek gospodarczych przy konsulatach i ambasadach,  firm notowanych na giełdach papierów wartościowych, czy portali i serwisów gospodarczych i inwestycyjnych.

.Obejrzyj tutaj:

Look here for the English version:

Scenariusz: Referat Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rynku Pracy.
Zdjęcia i realizacja: Marcin Sobociński.
Montaż: Jacek Tomaszewski.

Nowy film wspiera również działania promocyjne projektu "Poprawa infrastruktury technicznej terenów inwestycyjnych w Przasnyskiej Strefie Gospodarczej".

Referat Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rynku Pracy