Startuje przetarg na sprzedaż działek inwestycyjnych w Przasnyskiej Strefie Gospodarczej. Nie czekaj na wzrost cen, kup grunt jeszcze w tym roku!

Zarząd Powiatu Przasnyskiego ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego w niezabudowanych nieruchomościach stanowiących własność Skarbu Państwa, położonych w obrębie (wsi) Sierakowo, gm. Przasnysz Ogłoszenie jest dostępne do pobrania w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu.

Mapa Przasnyskiej Strefy Gospodarczej z zaznaczonymi na niebiesko działkami przeznaczonymi do sprzedaży