Strażacki Festyn Rodzinny w Chorzelach

W słoneczną niedzielę 9 czerwca br. na placu remizy OSP w Chorzelach odbył się Strażacki Festyn Rodzinny. Była to pierwsza tego rodzaju impreza zorganizowana przez Ochotniczą Straż Pożarną w Chorzelach.

Wśród atrakcji znalazły się dmuchane zamki, wata cukrowa, animacje, malowanie twarzy, pokaz samochodów strażackich i mnóstwo zabaw.

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu było jednym ze sponsorów. W imieniu starostwa w festynie uczestniczył Paweł Mostowy – Etatowy Członek Zarządu Powiatu Przasnyskiego.

Data: 2019-09-23
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli