STYPENDIA ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA W RÓŻNYCH SFERACH DZIAŁALNOŚCI EDUKACYJNEJ DLA SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH STUDENTÓW ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE POWIATU PRZASNYSKIEGO NA ROK AKADEMICKI 2014/2015

Do 30 października 2016 roku są przyjmowane wnioski o przyznanie stypendium dla uzdolnionych studentów, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu uzyskują wysokie osiągnięcia w dziedzinie nauki, sztuki lub sportu. Osoby zainteresowane uzyskaniem stypendium winny złożyć wniosek wraz z wymaganymi załącznikami w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu.

Regulamin i druk wniosku są do pobrania ze strony internetowej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu www.powiat-przasnysz.pl lub w Wydziale Zdrowia Oświaty, Kultury i Sportu II P pokój 88.

Wniosek o przyznanie stypendium - pobierz.

Umowa stypendialna - pobierz.

Regulamin przyznawania stypendiów - pobierz.