Szkolenie online dla firm z założeń Tarczy Antykryzysowej

PFR Portal PPK zaprasza na bezpłatne szkolenia online na temat najważniejszych założeń Tarczy Antykryzysowej. W trakcie bezpłatnych szkoleń online eksperci PFR Portal PPK: przedstawią najważniejsze założenia Tarczy Antykryzysowej; wskażą, z jakich inicjatyw wsparcia możesz skorzystać; podpowiedzą kiedy możesz z nich korzystać oraz gdzie i jak składać odpowiednie wnioski; opowiedzą o wprowadzonych udogodnieniach podatkowych dla pracodawców i pracowników; odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości. Więcej informacji na stronie: tutaj.

Tarcza Antykryzysowa: szkolenie online