SZKOLNI ORGANIZATORZY ROZWOJU EDUKACJI (SORE) RUSZYLI DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

W projekcie pracuje 6 SORE, każdy z nich realizuje program wspomagania w 5 szkołach/ przedszkolach. Szkolni Organizatorzy Rozwoju Edukacji mają doświadczenie w pracy szkoleniowej z dorosłymi, m. in. prowadzili szkolenia, kursy doskonalące i warsztaty z zakresu oświaty, posiadają duży staż pracy pedagogicznej. Posiadają pozytywne opinie i rekomendacje szkół i placówek doskonalenia, posiadają certyfikat ukończonego szkolenia dla SORE.

Burczyński Rafał: Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Duczyminie, Gimnazjum w Zespole Szkół w Duczyminie, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Zarębach,  Gimnazjum w Zespole Szkół w Zarębach, Publiczna Szkoła Podstawowa w Chorzelach.

Daniszewska Zofia: Publiczna Szkoła Podstawowa w Pościeniu Wsi, Przedszkole Samorządowe w Chorzelach, Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach, Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach, Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach.

Kołakowski Piotr: Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu, Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu, Szkoła Podstawowa w Mchowie, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Lesznie.

Kowalski Krzysztof: Zespół Placówek Oświatowych - Przedszkole Samorządowe w Jednorożcu, Zespół Placówek Oświatowych – Szkoła Podstawowa w Jednorożcu, Publiczna Szkoła Podstawowa w Parciakach, Publiczne Gimnazjum w Jednorożcu, Liceum Ogólnokształcące w Jednorożcu.

Wróblewska Wioletta: Publiczna Szkoła Podstawowa w Obrębie, Gimnazjum w Zespole Szkół w Bogatem, Gimnazjum w Zespole Szkół w Nowej Krępie, Publiczne Gimnazjum w Chorzelach, Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu.

Zmysłowska Marzanna: Miejskie Przedszkole Nr 1 w Przasnyszu, Miejskie Przedszkole Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu, Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przasnyszu, Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu.

Szkolni Organizatorzy Rozwoju Edukacji w ramach pełnego cyklu doskonalenia przeprowadzą w każdej szkole/przedszkolu w zakresie diagnozy potrzeb, wywiad z dyrektorem, spotkanie z radą pedagogiczną i warsztat diagnostyczno-rozwojowy. Określą obszary wspomagania i dostosują oferty doskonalenia do potrzeb konkretnej szkoły/przedszkola. Na podstawie zdiagnozowanych potrzeb szkoły/ przedszkola opracują Roczny Plan Wspomagania we współpracy z dyrektorem i z zespołem nauczycieli. SORE organizują i monitorują kompleksowe wspomaganie szkół i przedszkoli od listopada 2013 r. do czerwca 2015 r.

Irena Superson
Kierownik projektu