„Tour de Strefa” – rywalizacja zakończona!

Do końca maja br. trwała korespondencyjna rywalizacja zawodników w ramach sportowego wyzwania „Tour de Strefa” polegającego na pokonaniu pętli wokół Przasnyskiej Strefy Gospodarczej (ok. 7,3 km). Zawodnicy przemierzali trasę biegiem, rowerem lub na rolkach. Niektórzy swoich sił próbowali w dwóch konkurencjach, a byli też triathloniści. Organizatorem zmagań był Klub Sportowy „Przaśnik”, a patronem honorowym został starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski.

Tour de Strefa

W rywalizacji wzięło udział łącznie 39 śmiałków. Na podstawie osiągniętych wyników można dojść do wniosku, że w stawce uczestników była spora grupa profesjonalnych sportowców, ale nie brakowało również mniej zaawansowanych pasjonatów aktywności fizycznej. Najważniejsza była dobra zabawa i sam udział w zawodach. Każdy uczestnik, który podjął wyzwanie może czuć się zwycięzcą niezależnie od rezultatu.

Dla każdego śmiałka organizatorzy przygotowali pamiątkowe dyplomy, które będzie można odebrać na treningach KS Przaśnik w każdy poniedziałek i czwartek - na stadionie miejskim w Przasnyszu lub otrzymać wersję elektroniczną na adres e-mail.

8 czerwca 2020 r. odbyło się  uroczyste wręczenie dyplomów zdobywcom trzech pierwszych miejsc. Wzięli w nim udział starosta Krzysztof Bieńkowski i burmistrz Łukasz Chrostowski.

Prezentujemy wyniki najlepszych zawodników:

Bieg – mężczyźni:

1. Ania Krzyżanowska /Przasnysz/ – 19:34

2. Joanna Korba /Przasnysz/ – 31:19

3. Wiktoria Okraska / Jednorożec robi co może/ – 52:03

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję, że wypracowana forma będzie procentowała na kolejnych zawodach.  Jednocześnie zapraszamy na najbliższy Bieg o puchar Wójta Gminy Krasne z cyklu „Korona Ziemi Przasnyskiej” już 12.07.2020 r.

Na podst. Klub Sportowy „Przaśnik”

Data: 2020-08-04
Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego