Trwa budowa bocznicy kolejowej w strefie gospodarczej w Chorzelach

Opublikowane przez Trwa budowa bocznicy kolejowej w strefie gospodarczej w Chorzelach

Na terenie chorzelskiej strefy gospodarczej trwają prace związane z budową bocznicy kolejowej realizowane w oparciu o Umowę nr 253.III.2.2018 z dnia 15.11.2018 r. w ramach Projektu „Dyfuzja procesów rozwojowych na terenie Północnego Mazowsza poprzez kompleksowe uzbrojenie terenów inwestycyjnych w północnej części powiatu przasnyskiego ETAP III".

Inwestycja polega na budowie bocznicy kolejowej o długości 1,03 km. Zakres prac obejmuje roboty budowlane w branży kolejowej, polegające na wbudowaniu warstwy ochronnej, tzw. filtracyjnej, budowie systemów rowów bocznych oraz montażu nowej nawierzchni torowej.