TURNIEJ OLDBOYÓW O PUCHAR STAROSTY POWIATU PRZASNYSKIEGO

Opublikowane przez TURNIEJ OLDBOYÓW O PUCHAR STAROSTY POWIATU PRZASNYSKIEGO

18 marca w Hali Sportowej przy ulicy Sadowej w Przasnyszu odbędzie się III Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Starosty Powiatu Przasnyskiego. Do rywalizacji przystąpi 9 znakomitych zespołów piłkarskich, w tym mający w swoich szeregach reprezentantów Polski i klubów ekstraklasy Mistrzowie Polski Oldboyów z Olsztyna. Wystąpią także oczywiście oldboye z Przasnysza i Chorzel. Organizatorzy, czyli MKS Przasnysz i Oldboys Przasnysz podzielili 9 drużyn na 2 grupy. Początek rywalizacji o godzinie 9.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

Sławomir Czaplicki