Turniej Piłki Nożnej Halowej Samorządowców – dobry występ drużyny Starostwa

Opublikowane przez Turniej Piłki Nożnej Halowej Samorządowców – dobry występ drużyny Starostwa

30 marca w hali sportowej w Krasnem odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej Samorządowców. Wzięło w nim 6 drużyn: gospodarze z Krasnego, reprezentanci gmin Czernice Borowe, Jednorożec, Krzynowłoga Mała, zawodnicy Starostwo Powiatowe w Przasnyszu oraz gości z Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce. Choć rywalizacja na boisku była bardzo zacięta, jednak przez cały czas imprezie przyświecał jeden cel: dobrze się bawić. I taka była idea turnieju. Na boisku pojawili się m.in. Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Przasnyskiego Paweł Mostowy, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Przasnyskiego Leszek Czarzasty, Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce Marcin Grabowski, Wójt Gminy Krasne Michał Szczepański, Wójt Gminy Jednorożec Krzysztof Iwulski, Wójt Gminy Czernice Borowe Wojciech Brzeziński oraz nauczyciele, pracownicy urzędów i jednostek podległych. Swoją drużynę z trybun wspierał również Wójt Gminy Krzynowłoga Mała Jerzy Humięcki.

Po rozegraniu meczy w grupach przyszedł czas na rozgrywki finałowe. Po meczu finałowym na najwyższym miejscu na podium stanęli reprezentanci Ostrołęki. Drugie Miejsce zajęli gospodarze z Krasnego a trzecie miejsce Krzynowłoga Mała. Kolejne miejsca zajęli reprezentanci Starostwa Powiatowego w Przasnyszu, Urzędu Gminy Jednorożec oraz Urzędu Gminy Czernice Borowe.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji relacji z turnieju: