Uczniowie z Chorzel zbierali pluszaki

Zespół Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach w dniach od 20 do 28 stycznia 2020 r. przeprowadził, we współpracy z Ratownictwem Medycznym Przasnysz, akcję „Pluszak dla Ratownictwa”. Głównym celem akcji była zbiórka maskotek, pluszaków – przytulanek, które mają być wykorzystywane przez zespół medyczny, podczas akcji ratowniczej. Pluszaki mają być wsparciem dla uczestników wypadków drogowych, szczególnie dzieci.

Uczniowie z Chorzel zbierali pluszaki
Uczniowie wraz z pracownikami naszej szkoły chętnie przekazywali maskotki na ten jakże szczytny cel. Koordynatorem tej pięknej akcji był pedagog szkolny Pani Justyna Berk - Burnos.

Dyrektor szkoły Anna Kostrzewa dziękuje wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy włączyli się do akcji, zapewniając tym samym uśmiech na twarzy małego pacjenta.

Akcja „Pluszak dla Ratownictwa” została objęta honorowym patronatem Starosty Przasnyskiego – Krzysztofa Bieńkowskiego.

ZSP Chorzele

Data: 2020-03-29