Opublikowane przez UCZNIOWIE ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W PRZASNYSZU Z „WIOSENNYMI KANAPKAMI” W STAROSTWIE POWIATOWYM

W środę od rana, delegacja uczniów klasy VI d ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Przasnyszu prowadziła w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu w ramach szerszej akcji, pomysłową zbiórkę pieniędzy dla swojego podopiecznego z Afryki - Leopolda Pondy. Swoją wizytę w starostwie Amelia Westfal, Julia Czaplicka i Patrycja Olewniczak rozpoczęły od odwiedzin u starosty Zenona Szczepankowskiego i wicestarosty Jarosława Tybuchowskiego.

Po wesołej, pełnej humoru rozmowie i pierwszych „zyskach”, uczennice zasilone datkami do puszek i otrzymanymi słodyczami ruszyły na teren urzędu. Specjalnie przygotowane, pyszne, kolorowe kanapki cieszyły się dużym powodzeniem i wędrowały do rąk urzędników, a do puszek wędrowały kolejne pieniążki.

Akcja spotkała się z bardzo miłym przyjęciem, a zebrana kwota wywołała szeroki uśmiech i radość uczniów. Delegacja Szkoły, w imieniu własnym oraz swojego podopiecznego podziękowała za ciepłe przyjęcie, a my dziękujemy za odwiedziny oraz gratulujemy Szkole i uczniom pięknej i sympatycznej inicjatywy.

Gratulujemy i pozdrawiamy.

Zobacz fotorelację: