Opublikowane przez UDAŁO SIĘ! JUŻ ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA! TRAKT KRÓLEWIECKI PRZASNYSZ – CHORZELE ZE ŚCIEŻKĄ ROWEROWĄ JUŻ GOTOWY!

Budowana dzięki środkom unijnym pozyskanym przez starostwo powiatowe w Przasnyszu nowa trasa Przasnysz – Brzeski Kołaki – Chorzele wraz ze ścieżką rowerową, w całości jest już dostępna dla mieszkańców i wszystkich użytkowników. Obecnie jest to najlepsza i usytuowana w pięknych okolicznościach przyrody droga prowadząca z Przasnysza w kierunku Mazur. Zapraszamy także do turystycznego i rekreacyjnego korzystania z drogi i ścieżki rowerowej.

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu

Data: 2019-07-21