„MAZOWSZE PERSPEKTYWY ROZWOJU” – BEZPŁATNA KONFERECNJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW I SAMORZĄDOWCÓW

Szanowni Państwo.
Mazowiecki Serwis Gospodarczy przy współpracy Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza wznawiają cykl konferencji w regionach województwa mazowieckiego. Konferencje organizowane są w ramach Programu Promocji Rozwoju Przedsiębiorczości (PPRP) pod Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika.
W związku z mającą się odbyć konferencją w regionie ciechanowskim w dniu 17 września 2008 r. w Ciechanowiechcielibyśmy Państwa zaprosić do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Szczegółowe informacje na temat konferencji.
Formularz zgłoszeniowy.

Data: 2019-08-17