UNIJNE WSPARCIE DLA REGIONU PRZASNYSKIEGO – INFORMACJA WSTĘPNA

10 kwietnia 2010 r. (sobota), o godzinie 10.45 w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu odbędzie się podpisanie umów dotyczących unijnego wsparcia dla projektów drogowych, sektora zdrowia oraz wspierających rozwój e-usług w powiecie przasnyskim.
W uroczystości będą uczestniczyć m.in.: Stefan Kotlewski – Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego, Elżbieta Szymanik – Zastępca Dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, Zenon Szczepankowski – Starosta Przasnyski, Tomasz Osowski – Wicestarosta Przasnyski, Jerzy Marian Sadowski – Dyrektor SP ZZOZ w Przasnyszu, Anna Tworkowska – Skarbnik – Powiatu Przasnyskiego.

Wartość projektów to prawie 17,7 mln zł, z czego unijne dofinansowanie wyniesie przeszło 15 mln zł. Projekty zostały wyłonione do dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013, w odpowiedzi na konkursy przeprowadzone przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych.