UROCZYSTE SPOTKANIE RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO I RADY GMINY PRZASNYSZ

Opublikowane przez UROCZYSTE SPOTKANIE RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO I RADY GMINY PRZASNYSZ

Zapraszamy mieszkańców powiatu przasnyskiego na uroczyste spotkanie Rady Powiatu Przasnyskiego i Rady Gminy Przasnysz, które odbędzie się w dniu 29 grudnia 2015 r. o godz. 12.00 w Zespole Szkół w Bogatem. Program uroczystości w rozwinięciu wiadomości.

Program uroczystości:

1. Przywitanie zaproszonych gości.
2. Uroczyste otwarcie inwestycji pn. „Przebudowa ciągu dróg powiatowych nr 3232W Dobrzankowo - Fijałkowo - Wyrąb Karwacki, DP nr 3233W Dobrzankowo - Helenowo - Bogate wraz z przebudową mostów w  m. Dobrzankowo i w m. Bogate”.
3. Wręczenie medali rzemieślnikom, którzy swoją pracą przyczynili się do promowania aktywności gospodarczej  na terenie powiatu przasnyskiego.
4. Wręczenie dyplomów uznania rzemieślnikom zaangażowanym w kształcenie młodych pokoleń w zawodach rzemieślniczych oraz rozwój Cechu Rzemiosł Różnych w Przasnyszu.
5. Wręczenie stypendiów za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych studentów zamieszkałych na terenie Powiatu Przasnyskiego.
6. Wręczenie podziękowań i wyróżnień Wójta Gminy Przasnysz.
7. Wręczenie statuetki dla OSP Bogate za II miejsce w plebiscycie na "Najpopularniejszą jednostkę OSP powiatu przasnyskiego" organizowanego przez Tygodnik Przasnyski.
8. Część artystyczna.