Uwaga! Ważna zmiana w sposobie obsługi interesantów Starostwa Powiatowego w Przasnyszu

Od poniedziałku 18 maja 2020 roku Starostwo Powiatowe w Przasnyszu rozszerza bezpośrednią obsługę interesantów wyłącznie przy zachowaniu obowiązujących zaleceń sanitarnych. W związku z potencjalnym zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, zaleca się jednak pozostanie przy dotychczasowym sposobie obsługi za pomocą środków porozumiewania się na odległość: wymagane dokumenty w dalszym ciągu można złożyć do skrzynki korespondencyjnej, a ich odbiór ustalić podczas kontaktu telefonicznego. Bezpośrednia obsługa petentów w Referacie Rejestracji Pojazdów będzie odbywać się po wcześniejszym umówieniu telefonicznym z pracownikiem referatu pod numerem telefonu (29) 752 22 70 wew. 208 lub 211.

Zarządzenie

Data: 2020-05-31