UWAGA! ZMIANA DOTYCZĄCA SZKOLENIA KOMPUTEROWEGO

Opublikowane przez UWAGA! ZMIANA DOTYCZĄCA SZKOLENIA KOMPUTEROWEGO

W nawiązaniu do zapytania ofertowego w sprawie zorganizowania szkolenia „Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych” (ECDL Base) Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu informuje, że pkt 2 w części I uległ zmianie i otrzymuje nowe brzmienie. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

2. Szkolenie powinno trwać  80 godzin zegarowych.  Szkolenie może być prowadzone  we wszystkie dni robocze od poniedziałku do soboty, z wyłączeniem świąt,  w  przedziale czasowym od 8:00 do 19:00, z zastrzeżeniem, że szkolenie odbywać się będzie 5 dni w tygodniu a liczba godzin zajęć szkoleniowych w ciągu jednego dnia nie przekroczy 8 godzin zegarowych dziennie, a tygodniowo obejmować będzie przeciętnie nie mniej niż 25 godzin zegarowych i nie więcej niż 40 godzin zegarowych zajęć szkoleniowych, chyba, że przepisy odrębne lub specyfika szkolenia przewidują inny wymiar zajęć szkoleniowych.

PUP Przasnysz