VII SESJA RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO

Porządek VII sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 14 kwietnia 2015 r. o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Porządek obrad:
1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z VI sesji Rady Powiatu.
4. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
5. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości.

6. Interpelacje i zapytania.
7. Wnioski i oświadczenia.
8. Zakończenie sesji.

Marek Walędziak