Opublikowane przez WIZYTACJA ZARZĄDU I RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO POSTĘPU ROZBUDOWY INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ W PRZASNYSKIEJ STREFIE GOSPODARCZEJ

Po sesji Rady Powiatu Przasnyskiego w dniu 18 grudnia 2015r. członkowie zarządu powiatu oraz radni zapoznali się z postępami prac infrastrukturalnych na rozbudowywanych i dozbrajanych w niezbędne drogi wewnętrzne, gaz, bocznicę kolejową, czy linię wysokiego napięcia strefach gospodarczych w Sierakowie i Chorzelach.

Po drodze radni obejrzeli inne, już prawie zakończone inwestycje, jak pas infrastrukturalno – drogowy Przasnysz – Chorzele, czyli popularny Trakt Królewiecki wraz ze ścieżką rowerową oraz zlokalizowanym w nim gazociągiem i linią wysokiego napięcia.

Lustrowano również wyremontowaną drogę krajową Przasnysz – Chorzele oraz wyremontowaną drogę wojewódzką w Krzynowłodze Wielkiej.

Wszystkie te inwestycje mają swój związek z powstałymi strefami gospodarczymi.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora