Opublikowane przez WŁADZE POWIATU PODZIĘKOWAŁY I ZŁOŻYŁY GRATULACJE ZAWODNIKOM I TRENEROWI LKS GROM PRZASNYSZ.

Jakub Ciuchta - złoty medalista w kategorii do 74 kilogramów juniorów do lat 23, Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek do lat 16, 18, 20, 23, Seniorów oraz Weteranów w wyciskaniu sztangi leżąc klasycznie rozegranych w Chorzowie. Zawodnik Ludowego Klubu Sportowego GROM Przasnysz.

Włodzimierz Soliwodzki - brązowy medalista w kategorii do 83 kilogramów weteranów, Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek do lat 16, 18, 20, 23, Seniorów oraz Weteranów w wyciskaniu sztangi leżąc klasycznie rozegranych w Chorzowie. Zawodnik Ludowego Klubu Sportowego GROM Przasnysz.

Cezary Pykała – Twórca sukcesów sekcji trójboju siłowego Ludowego Klubu Sportowego GROM Przasnysz, aktualny Mistrz Polski weteranów w wyciskaniu sztangi leżąc w kategorii wagowej 93 kg , niegdyś dobry zapaśnik, trener wszystkich zawodników.