Wolne miejsca w Domu Pomocy Społecznej dla osób w podeszłym wieku oraz osób przewlekle somatycznie chorych

Powiat Przasnyski informuje, iż posiada wolne miejsca w Domu Pomocy Społecznej dla osób w podeszłym wieku oraz osób przewlekle somatycznie chorych Zgromadzenia SS Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Przasnyszu przy ul. Świerczewo 9.Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z pracownikami DPS: (29) 752-22-54, bądź pracownikiem PCPR w Przasnyszu pod nr telefonu: (29) 752-51-73 w.13.

Data: 2020-08-04
Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego