Wracają Godzinki dla Rodzinki. Już w czerwcu w MDK „Pinokio”.

Już 28 czerwca 2020 (niedziela) o godz. 15.00 wracają do MDK Przasnysz GODZINKI DLA RODZINKI - projekt teatralny finansowany przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

PINOKIO - teatru MER - spektakl pojawić się miał już w marcu - odwołany z powodu pandemii koronawirusa wraca teraz - ZAPRASZAMY

Bilety do nabycia w sekretariacie MDK Przasnysz już od poniedziałku (22.06.2020) a także przed spektaklem.

Liczba miejsc ograniczona.

Data: 2020-08-04