Wyjątkowe Powiatowo-Gminne Święto Plonów. Nagrody dla absolwentów szkół powiatowych oraz studentów.

Tradycją już stało się, że podczas Święta Plonów starosta przasnyski honoruje nagrodami pieniężnymi najlepszych absolwentów szkół i studentów Powiatu Przasnyskiego i nagradza ich za całoroczną pracę edukacyjną.

W tym roku wyróżniono:

Z Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu:

- Jakuba Piotra Włodarczyka (553 pkt.)

- Katarzynę Lignowską (532 pkt.)

- Barbarę Kołakowską (528 pkt.

Z Zespołu Szkół Powiatowych w Jednorożcu:

- Marcina Zadrożnego (542 pkt.)

Z Zespołu Szkół Powiatowych im. Władysława Stanisława Reymonta w Chorzelach:

- Kacpra Tomasza Piaseckiego (508 pkt.)

- Daniela Dębskiego (470 pkt.)

Z Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu im. Majora  H. Sucharskiego w Przasnyszu:

- Dominika Lewandowskiego (524 pkt.)

- Michała Gąska (485 pkt.)

- Jakuba Stryjewskiego (480 pkt.)

- Michała Rykowskiego (430 pkt.)

Z Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Świeciu – Oddział Zamiejscowy w Przasnyszu:

- Mariusza Wysockiego – uzyskana średnia ocen 4,76

- Klaudię Kamilę Pawulę – uzyskana średnia ocen 4,64

Elżbieta Sternal – dyrektor Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu ufundowała specjalne nagrody wyróżnionym maturzystom:

- Natalii Gałęckiej,

- Arkadiuszowi Niskiemu,